RESTAURACE NA ŠTANDU

je místo kam rádi přijedete a neradi budete odjíždět.

O nás

Obec Labská Stráň se nachází v okrese Děčín, kraj Ústecký. V obci je položena pískovcová vyhlídka do údolí Labe, poblíž níž se nachází hotel jménem Belvedere. Ve středu obce byla zbudována požární nádrž, sloužící v létě i ke koupaní. Poblíž obce býval pískovcový lom, v němž se těžil pískovec a přímo na místě se z něj opracovávaly mlýnské kameny. Obec byla založena pravděpodobně počátkem novověku, jak dokládají archeologické nálezy v okolních lokalitách. Ke dni 28. 8. 2006 zde žilo 203 obyvatel.


Restaurace " Na Štandu " stojí přímo v centru Labské stráně v obecním domě, kde najdete i malý krámek a úřad starosty. Zároveň se nachází uprostřed hvozdů malebného kraje České Švýcarsko, na vrchu pískovcového kaňonu, kterým protéká řeka Labe. Všude kolem je spousty možností lezení, cykloturistiky, běžkování a různých jiných sportovních aktivit, včetně romantických procházek po kraji. Jelikož jsme na náhorní plošině, slunce zde svítí od východu do západu, což mnohdy bývá silný zážitek.

Kromě posezení vně restaurace u kulečníku, můžete sedět i venku pod zastřešenou pergolou, kde v létě najdete stín a zahrajete si pin pong na kameném stole. Ti náročnější se můžou bavit v přilehlém sále na tanečních zábavách a koncertech, popřípadně uspořádat vlastní kulturní či soukromou akci, nebo večírek.

Věříme, že dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a že i vy zde budete spokojeni.

 
Copyright © 2007 webmaster Vápník & Kýsa